Kurzy vaření

TEAMBUILDING
 

Zajistíme pro vás jakýkoliv teambuilding po celé České republice i na Slovensku!
Náš Culinaria dolce vita Team nabízí své služby společnostem či firmám, které mají zájem na budování teamu prostřednictvím nezvyklého prostředí.

 

Skvělá příležitost jak sblížit kolektiv, nebo

přilákat nové partnery v rámci vašich prezentací.


 

Nabízíme kurzy vaření pro vaše firemní teambuildingové akce a podobné příležitosti. Pro nás není problém připravit celou akci na klíč buď to ve vašich prostorách a nebo pomoci s výběrem vhodného prostoru.

 

KURZY VAŘENÍ


Individuální kuchařské kurzy pro jednotlivce nebo skupinky přátel, kteří mají možnost naučit se vařit od nejjednodušších základů po pravé gastronomické zážitky. Kurz je rozdělen do tří sekcí, které dohromady tvoří 5-6 hodin výuky. Kurz je možno vyučovat i u Vás doma a přizpůsobit tak výklad Vaší kuchyni i potřebám. Jedná se o speciální službu v oblasti kurzů vaření, díky individuálnímu přístupu můžete načerpat více zkušeností a dozvědět vše co vás ve vaření zajímá.
 


* Kurz grilování "Snadno a jednoduše aneb jak grilovat

vždy správně".

 

Na jaro pro Vás připravujeme kurz správného grilování.
Přijedeme k Vám domů, anebo kamkoliv si budete přát, se třemi typy grilů (kotlový, plynový a elektrický), předvedeme Vám a naučíme Vás základní grilovací techniky (přímá a nepřímá metoda, 50:50).

Máme vytvořené skvělé menu a recepty, které si sami vyzkoušíte a ochutnáte.
Na závěr kurzu Vám vysvětlíme správné čištění a údržbu grilu.

Kurz je určen pro 10 osob, pro více informací nás kontaktujte telefonicky, anebo využijte náš online formulář.

Pozvěte své přátele na úžasnou grilovačku! :)CUKRÁŘSKÉ KURZY


Víte, jaký chod z menu si hosté nejvíce pamatují?
Je to dezert, který má uzavírat kulinářský zážitek. Naučte se vytvářet lehké a svěží deserty, jímž ohromíte nejen sebe, nýbrž i své hosty.

Sushi kurzy


Celým kurzem Vás provede profesionální kuchař, který nachystá vše potřebné k přípravě sushi. Jedná se o rychlokurz v přípravě sushi, během kterého si osvojíte 4 základní způsoby přípravy sushi (Maki, Temaki, Nigiri a Ura-maki). Během kurzu se mimo jiné dozvíte, kde shánět vhodné ingredience a suroviny, naučíte se správně ovládat hůlky, ale i způsob, jakým sushi jíst i podávat. Na rozloučenou od nás dostanete všechny probrané recepty, abyste mohli své nově nabité zkušenosti snáze znovu zopakovat.


 

Tématické kurzy


V těchto kurzech máte možnost se naučit široké spektrum národních kuchyní, ale i nejrůznější druhy pokrmů, gastronomické přístupy k vaření nebo i speciální kuchařské triky, které z Vás udělají kuchyňského mága. Zájemci o rozšíření výuky na více lekcí, mají možnost sjednat si individuální cenu i průběh kurzů vhodné pro rozšířené kurzy vaření od jednotlivců po skupinky.


Máte zájem o některý z našich kurzů? Pro první kontakt stačí vyplnit tento jednoduchý formulář. My se Vám následně ozveme a vše domluvíme.